top of page

Sąmoningumo Kelionės:
Tailandas, Koh Phanganas 
pavasario Atostogos

tailandas, koh phanganas, elev8 programa, kelione, sąmoningumas, transformacija

Kvantinė Odisėja Tailando salose

Įsivaizduok, kaip jaučiasi realybė, kurioje visatos energijos, potvyniai ir atoslūgiai, bei Tavo širdies ritmas sinchronizuojasi žavingame šokyje vidurio rytų Azijos saloje, Rojaus kampelyje žemėje, kurį jau vadinu namais. Kažkada beveik metus laiko ten gyvenau.
Momentui užmerk akis.. susilygiuok su šiuo variantu..
Šį kovą, Tavęs laukia toks patyrimas.

Mūsų idėja: suburti bei įkvėpti ELEV8 čempionus.
Nuo kovo 24 d. iki balandžio 3 d. kviečiame Tave į pirmąją kvantinę ELEV8 kelionę.
Tai itin reta proga praleisti beveik 2 savaites, vienoje iš nuostabiausia gamta pasižyminčių vietų pasaulyje, kartu su Ninah Sol ir Rėjumi, patiriant savo akimis, ką reiškia gyventi 5D realybėje.

Pati magiškiausia šio pasiūlymo dalis: Ši kvantinė atostogų vieta, žadanti nepakartojamą pažinimo, atsinaujinimo ir transformacijos patirtį, Tau atkeliauja kaip viena iš daugelio DOVANŲ už prisijungimą prie ELEV8: LIETUVA.

ELEV8 nėra tik "internetinė programa"; tai įsipareigojimas sau pačiam. Pažadas patirti 5D transcendenciją. Pažadas sau, pakilti virš ribų, virš programų ir visa esybe, momentas po momento, žygiuoti savo aukščiausio potencialo link, nusimetant visas 3D naštas kartu su savo magiška, 8 sielų Gentimi.

Prisijungus prie ELEV8 už 444eur/mėn., per 12 transformuojančių mėnesių, jūs ne tik gaunate prieigą prie gyvenimą keičiančių įrankių, energetinių praktikų, bendravimo su Ninah Sol ir Rėjumi, bet ir šią visapusiškai magišką kelionę į Tailandą šį pavasarį!

Užsimerk, giliai įkvėpk ir iškvėpk, ir dar kartą... Pajausk save Tailando saloje ELEV8 energetikoje. Ką norėtum sau pasakyti / kokią žinutę turi Tavo versija iš šios laiko linijos, iš Koh Phangan salos į dabarties momentą?


*Vietų skaičius itin ribotas.

tailandas, koh phanganas, elev8 programa, kelione, sąmoningumas, transformacija
tailandas, koh phanganas, elev8 programa, kelione, sąmoningumas, transformacija
tailandas, koh phanganas, elev8 programa, kelione, sąmoningumas, transformacija
tailandas, koh phanganas, elev8 programa, kelione, sąmoningumas, transformacija

Apie Koh Phanganą: Tailandas Pietryčių Azijos Perlas

Kodėl kviečiame būtent į Koh Phangan’ą? Nes tai vieta, kurioje galima patirti, tai, ko nieko kitur nepatirsite. Tai ypatingą aurą turinti vieta, pamėgta daugelio sąmoningų keliautoju, nes daug kas ten renkasi dėl to paties tikslo: šilumos, sąmoningumo praktikų, vegan maisto, masažų ir tokių pačių šviesių sielų, kurios susirenka meilės ir bendrystės ryšyje. Tik šioje vietoje galima patirti neįtikėtino grožio, švelnumo ir malonumo kupinus saulėlydžius Zen Beach pakrantėje, kur susirenka patys gražiausi planetos žmonės ir tiesiog švenčia gyvenimą su bugnų ritmais, gyva ugnimi ir tantriniais šokiais.  Tai vieta, kur nepažįstami žmonės drasiai ir ilgai žiūri vienas kitam į akis, pirmą kartą susitikus žvilgniui. Tai vieta, kur labai mažai atskirumo ir labai daug meilės alsavimo. Neveltui sala yra ant rožinio kvarco, o rožinis kvarcas ir besąlyginės meilės kristalas, stimuliuojantis moterišką energiją, atjautą, švelnumą.

Kodėl Pasirinkti Sąmoningumo Keliones?

Kuo sąmoninga kelionė, skiriasi nuo paprasto kelionės? Sąmoningumo kelionė, kartu yra ir kelionė į save. Ji padeda atitrūkti nuo savo kasdienybės, palikti seną gyvenimą, perkūrti save iš naujo ir grįžti į naują realybę. Kai kelionę išnaudojame sąmoningumo tikslais, galime gauti labai nuostabius rezultatus gyvenime. 

Šamaninio kvėpavimo sesijos, energetinės aktyvacijos, ribojančių įsitikinimų perprogramavimas, kakavos ceremonija

Stovyklos metu be susijungimo su salos gamta ir visa stebuklinga atmosfera, atliksime daug įvairių sąmoningumo praktikų, tokių kaip šamaninio kvėpavimo sesijos, energetinės aktyvacijos, ribojančių įsitikinimų perprogramavimas, kakavos ceremonija. Programa vyks labai organiškai, pagal susirinkusių dalyvių poreikius. 

Susijungimas su Gamta

Aplankysime gražiausias salos vietas, kuriose dar stipriau išgryninsime savo intencijas naujai realybei. Po salą keliausime motoroleriais! Dvigubas nuotykis! Išmokti važiuoti labai lengva, saloje eismas labai mažas, todėl tikrai galėsite jaustis saugiai. Na, o tie, kurie visai neturi jokių vairavimo įgūdžių, galės mėgautis keleivio vieta, pas tuos, kurie pasiruošę greitai perprasti motorolerio vairavimo ypatumus.

Pasiruošimas Jūsų Kelionei į Koh Phanganą

Kaip pasiruošti šiai kelionei? Visą išsamią informaciją gausite jau apsisprendę pasirinkti metų laiko narystę elev8. Ninah Sol organizavo stovyklas šioje saloje jau kelis metus, taigi turi sukaupusi visą reikiamą patirtį, kad jūsų patyrimas būtų tikrai malonus ir įspūdingas.

apgyvendinimas

programa:

aplikacija

aplikuok į elev8 ir pasinaudok specialiu pasiūlymu tik iki gruodžio 1d. 

IKI pasiūlymo PABAIGOS LIKO:

KVANTINIAI KURSAI, IŠSKIRTINIAI RETREAT'AI, ASMENINĖS PROGRAMOS, mano patiriama realybė

Ačiū ir iki !

bottom of page