top of page

sesijos

2.jpg

Jaučiu, matau ir pasiekiu ten kur daugeliui nepasiekiama. Padedu ateiti iki realizacijos, priėmimo ir inicijuoti transformaciją. Dirbant su manimi patirsite pakeltos sąmonės būseną, kuri leis pažvelgti į save iš aukštesnės perspektyvos. Pradėjau dirbti su žmonėmis sekdamas aukščiausiu įkvėpimu išnaudojant savo sielos dovanas bei integruotas multidimencines žinias. 

Sesijos metu apžvelgiame jūsų esamą situaciją, padedu atrasti įsitikinimus dėl kurių manifestavai šitą realybės variantą, kokią sielos pamoką būtent dabar mokaisi. Susijungiu su tavo aukštesniuoju Aš ir perduodu būtent dabar ką reikia išgirsti. Naudoju intuityviai tekančias energetines, mentalines, emocines struktūras padedančias išsilaisvinti, transformuoti ir susilygiuoti su norima laiko linija.

Su kokiais klausimais galite kreiptis?

Visais į kuriuos atsakymo patys neradote. Nuo proto valdymo iki darbo su energetiniais parazitais. Ryšis su pinigų energija, energetinis klientų pritraukimas, įgalinimas savo sielos dovanų, sąmoningas sapnavimas, astralinės projekcijos, ekstrasensorikos valdymas ir aktyvacijos. Santykių su Tėvais transformacijos sielos lygmenyje. Energetinis, mentalinis bei emocinis darbas norint išeiti / išėjus iš santykių. Sielos fragmentų susigrąžinimas, praeitų gyvenimų, karmų bei laiko linijų diagnostika, korekcijos. Sveikata, santykiai, savirealizacija, gausa, meilė sau - Blokų transformacija, įrankių suteikimas. Diagnozuotos, lėtinės ar bet kokios ligos. Įrankiai apsaugoti save ir savo energiją. Pagalba su tikrosiomis priklausomybių priežastimis. Mano misija - padėti žmonėm, kuriem kiti negalėjo/nesugebėjo padėti.

"Viskas pasikeis, kai pajusi save kaip sielą.."

susisiekite užpildę šią formą:

info

Revolut:
@rejus

 

Paypal:
https://www.paypal
.me/aroundtheworldin369
*Naudojant Paypal sistemą, prie sumos pridėkite 5% - sistemos mokesčiam padengti.

Banko pavedimu:
IBAN LT24 3250 0087 9603 4909
BIC REVOLT21

 

Crypto:

susisiekti asmeniškai

Sesijos iki 90min. kaina 1,008 EUR

Yra galimybę užsisakyti sesijos įrašą ir bet kada grįžti prie įrankių. (108EUR)

Pasiruoškite prieigą prie „ZOOM“ programos, o nuoroda į susitikimą bus išsiųsta 10 minučių iki susitikimo į el. paštą.

 

Likus 48 valandoms iki susitikimo, rekomenduojama nevartoti: gyvūnų, nikotino, kofeino, alkoholio, THC, psichotropinių ir narkotinių medžiagų, migdomųjų vaistų, antidepresantų ir kt.

image.png
ELEV8- LT.png
bottom of page