top of page
LIŪTO VARTŲ AKTYVACIJA

aktyvacija

Dieviško vyriškumo ir Dieviško moteriškumo sąjunga

Kviečiame įsigyti Liūto vartų aktyvacijos įrašą. Liūto vartų portalas yra kosminis įvykis, jis vyksta Saulei esant Liūte, išsirikiuoja Žemė, Oriono juosta ir žvaigždė Sirijus, kurie yra suaktyvinti kylančios Sirijaus žvaigždės. Kadangi įvykis vyksta, kai saulė yra Liūte (ženklas, žinomas dėl stiprybės ir ryžto), tai vadinama, Liūto vartų portalu.

LIŪTO VARTŲ PORTALAS 8 8

Tai vienas laukiamiausių kosminių įvykių, kai teigiamos energijos gausa padeda žmonėms žymiai greičiau manifestuoti išsikeltus tikslus ir intencijas!

Galite paklausti, kodėl taip svarbu sutelkti dėmesį į Liūto vartų portalą? Kadangi tai yra galaktikos vartų atsivėrimas ir simbolizuoja aukšto dažnio energijos ar išminties protrūkį, tai suteikia mums puikią galimybę augti ir išlaisvinti save. Šis laikotarpis leidžia mums sustiprinti savo siekius, išreikšti naujas idėjas ir intencijas, pakelti sąmoningumą ir sustiprinti dvasinę energiją. Visiems, kurie ieško gyvenimo būdo pokyčių, užsibrėžia naujus tikslus ar nori nuveikti daugiau, šie vartai kaip tik jums!

LIŪTO VARTŲ PORTALAS 8 8 8

Kodėl mes koncentruosimės į dieviško vyriškumo ir moteriškumo savyje sujungimą?

Todėl, kad tai labai svarbu visiems, norintiens turėti harmoningą realybės patyrimą viskame. Subalansuota moteriška energija atveria galimybę stipriai jausti intuiciją ir naudotis ja visose gyvenimo srityse, tai pat veikimą per malonumą ir lengvumą, būnant atsipalaidavime ir kūrybinėje energijoje. Subalansuota vyriška energija yra gausos realizacijos šaltinis, ramybė, tvirtumas, stabilumas, pasitikėjimas savimi. Kai savyje subalansuojame abi šias energijas, jos harmoningai išsireiškia ir gyvenime. Tarp jų atsiranda tobula sinergija, aštuonetas. Tai taip pat atveria duris Dieviškai partnerystei.

Prisijungę prie Liūto vartų aktyvacijos paplidomai gausite prieeiga prie uždaros sąmoningumą praktikuojančios bendruomenės, kurioje galėsite dalintis bei užduoti klausimus mums.

Energetinė Aktyvacija

LIŪTO VARTŲ PORTALAS 8 8 8 8

Liūto vartų aktyvacija yra uždaroje FB grupėje. Trukmė ~2val.

Rekomendacija: prieš tai išgerti ceremoninės kakavos.

aktyvacijos eiga

Įvadinė meditacija, intencijų aktyvacija (Ninah Sol)

Teorinė dalis (Rėjus ir Ninah Sol)

Pagrindinė aktyvacija (Rėjus)

Pasidalinimai ir uždaromoji meditacija (Ninah Sol)

atsiliepimai

dalyvės deimantės atsiliepimas

LIŪTO VARTŲ PORTALAS 8 8 8 8 8

investicija į save: 88eur

Aktyvus pasiūlymas:

bottom of page