top of page
laiko final linijos SMALL.jpg

LAIKO LINIJOS | VEBINARAS

KAIP PRADĖJAU MATYTI KITŲ ŽMONIŲ POTENCIALŲ LAIKO LINIJAS?

10 ŽINGSNIŲ SISTEMA KURIOS DĖKA GALĖSI KEISTI LAIKO LINIJAS

NAUJAS, ŽAIDIMO SU REALYBE, PRAKTINIS EKSPERIMENTAS

REALYBĖS SUVOKIMAS PER ENERGIJOS, VIBRACIJOS IR DAŽNIO PRIZMĘ

3 PAGRINDINIAI BLOKAI, DĖL KURIŲ ESI VIS TOJE PAČIOJE LAIKO LINIJOJE

KAS IŠ TIKRŲJŲ YRA TAS KVANTINIS ŠUOLIS?

X - FACTOR

VEBINARO ĮRAŠAS - PERŽIŪRĖK TAU PATOGIU LAIKU

B49A8916.jpg

Pirmieji prisilietimai prie laiko linijų teorijos protui atrodė apčiuopiami tačiau iki "aha" momentų, kaip visad, galėjo atvesti tik praktika. Mano gyvenimo istorija yra laiko linijų sąvokos paaiškinimas!

Vienas įspūdingiausių momentų po kurio nebebuvo kelio atgal - Jordanijos istorija. Momentaliai kūnas susilygiavo su kita laiko linija, kurioje mano kūnas yra visiškai sveikas. Po kelių momentų iš negalėjimo judėti dėl surakinto kelio sąnario skausmo, visi simptomai praėjo. Atsistojau ir nuėjau kaip niekur nieko.. Pasidalinsiu kas dar negirdėjot šios istorijos plačiau vebinare!

 

Poto sekė totalus susilygiavimas su laiko linija kurioje VISIŠKAI magiška realybė, jau atrakintos sielos dovanos, ekstrasensorines galios bei turiu privilegiją nešti šviesą į žmonių gyvenimus.

Teorija apie begalines laiko linijas teigia, kad egzistuoja didžiulė, vis besiplečianti multivisata, kurioje kiekvienas įmanomas sprendimo ar įvykio rezultatas išsiskleidžia savo atskiroje laiko linijoje. Ši koncepcija, įkvėpta kvantinės mechanikos principų, siūlo, kad kiekvienam priimtam sprendimui egzistuoja paralelinė visata, kurioje egzistuoja priešingas pasirinkimas, sudarant begalinį skaičių vienu metu egzistuojančių realybių.

 

Tai iššūkis mūsų protui, programuotui nuo gimimo, supratimui apie linijinį laiką, kviečiantis mus įsivaizduoti visatą, kurioje kiekviena akimirka šakojasi į nesuskaičiuojamas galimybes, kiekviena nešdama savo realybės versiją.

B49A8873.jpg

atsiliepimai iš laiko linijų vebinaro:

infinite blessings

336376679_740089650929089_73849172386911
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
poptin-bird-flying.gif

 naujienlaiškių prenumeratoriai sužino pirmi apie naujas programas, spec. pasiūlymus, retreatus bei gyvus renginius
prisijunk ir tu!

Ačiū ir iki !

bottom of page