top of page

Sun, Nov 26

|

Zoom platforma, 2 valandų renginys

Santykių blokų transformacinės dirbtuvės

Tickets are not on sale
See other events
Santykių blokų transformacinės dirbtuvės
Santykių blokų transformacinės dirbtuvės

Info

Nov 26, 2023, 7:00 PM – 9:00 PM GMT+2

Zoom platforma, 2 valandų renginys

Užsiregistravę dalyviai

Daugiau informacijos

Ar vis dar turi* problemų su santykiais, kurių tikrųjų priežasčių taip ir nesupranti? Ar jauti, kad dabartiniai santykiai niekur neveda, bet vis dar "kabi" ir tikiesi pokyčio? O gal net susitaikei, kad jokio pokyčio jau nebebus?Prisijunk prie dirbtuvių ir pamatyt iš aukštesnės perspektyvos visą tiesą apie savo susikurtas patirtis santykiuose, atvirai ir nevyniojant į vatą. Pamatyk, suprask, integruok, transformuok ir atsiverk harmoningiem santykiam (pirmiausia su savimi, o poto..)  Dirbsime su savanoriais, dalinsiuosi energetiniais įrankiais, turėsime erdvės visų klausimam. Labai stipri meditacija ir šviesos srauto aktyvacija!

SANTYKIŲ BLOKŲ TRANSFORMACINĖS DIRBTUVĖS 

LAPKRIČIO 26D. 19:00VAL. (GMT+2)

Mums niekada nepavyks manifestuoti to, kam turime pasipriešinimą ir neleidžiame sau turėti dėl įvairių blokų, kuriuos sukūrėme sau nuo pat vaikystės, patikėdami klaidingais įsitikinimais, stebint aplinką, perimant tėvų ir kitų aplinkinių programas.

Manifestacija vyksta ne pritraukiant tai ko norime, o leidžiant sau atsiverti turėjimui. Todėl svarbiausia yra paleisti pasipriešinimą, limituojančius įsitikinimus ir transformuoti savyje esačius blokus.

Kviečiu prisijungti prie blokus transformuojančių dirbtuvių, kur keliausite per savo pasąmonę, tam, kad atpažinti savo susikurtus blokus ir išmokti juos transformuoti. Taip pat gausite įrankius savarankiškam darbui.

Išsilaisvink!

Pasidalink šiuo renginiu

bottom of page