top of page
ELEV8, LIETUVA, PROVERŽIS, GENTIS, MANIFESTACIJA

 įgalink save gyventi svajonių realybėje

pasitelkus kolektyvinę sąmonę

8 protų sujungimas manifestuojant norimą realybę, potencialo

aktyvacija pasitelkus kolektyvinę sąmonę.

Tapk dalimi neįtikėtino proveržio!

12 mėnesių programa.

ELEV8, LIETUVA, PROVERŽIS, GENTIS, MANIFESTACIJA

Ar tu pasiruošęs Elev8 savo gyvenimą?

Jūsų kelionė į norimą realybę prasideda čia. Kviečiame svajoti daugiau, augti greičiau ir pasiekti savo siekius – 1000x greičiau. Nelaukite ateities, kurkite ją. Prisijunkite prie Elev8 šiandien!

Ieva Launage
Rejus Zemaitis Iluminacion Extrasensory Bioenergetikas Šamanas Shaman Multidimentional Being

Ninah Sol - viena iš labiausiai pažengusių Lietuvos moterų padedanti išsilaisvinti iš 3D naštų, šio ar praeituose gyvenimuose susikurtų traumų transformacijos ekspertė, subtiliai randanti kelią net ir pro didižiausius ego barjerus. Dirbdama su Dieviška Moteriška energija palydi kiekvieną į jo sielos centrą. "Patikrink kas lieka čia ir dabar už minčių, vaizduotės, kūno pojučių, aplinkos? Kas lieka čia ir dabar"

Rėjus - autentiškos savos realybės kūrėjas, įvaldęs kvantinės fizikos dėsnius, žaidžiantis gyvenimo žaidimą su lengvumu ir pasimėgavimu. ELEV8 energija nusileido ir struktūrizavosi būnant energetiškai stipriame portale Lietuvoje. "Aš nesu vedlys ar mokytojas. Aš tavo bendražygis, tiesiog dalinuosi kosminėmis idėjomis, kaip mes galime perkelti savo patyrimą į kitą lygmenį."

ELEV8, LIETUVA, PROVERŽIS, GENTIS, MANIFESTACIJA

branduolys

Sveiki atvykę į „Elev8“ – įspūdingą metus trunkančią kelionę, kurioje kvantinės fizikos dėsniai susipina su gilia dvasinių tradicijų išmintimi. Šis unikalus projektas kviečia tyrinėti aštuonių sąmonių, susiliejančių į vieną dinamišką tinklą, sinerginį potencialą. Kartu jūs padėsite vienas kitam įgyvendinti savo svajones ir siekius 1000x greičiau!

ELEV8, LIETUVA, PROVERŽIS, GENTIS, MANIFESTACIJA

EXTRA DOVANOS

Teta smegenų bangų meditacija – pasiruoškite savo komandos praktikai. 

Rėjaus nauja e-knyga:
"Harmonija: keičiant realybę mintimi"

30 dienų proto perprogramavimo iššūkis. "Transformuok savo realybę".

Išskirtiniai pasiūlymai visom programom, kelionėm, renginiam

elev8 narystė
tik iki gruodžio 31d. 

188eur/mėn.
 

IKI 2023 PABAIGOS LIKO:

elev8-kohphangan_edited.jpg

elev8 5d narystė:
444eur/mėn.

5d NARYSTĖ

image-removebg-preview_edited_edited_edi

PAKVIETIMAS Į NEMOKAMĄ UŽDARĄ KVANTINĮ RETREATĄ TAILANDE

image-removebg-preview_edited_edited_edi

ĮSKIRTINĖS SĄLYGOS ASMENINĖM SESIJOM

image-removebg-preview_edited_edited_edi

ONLINE/GYVI SUSITIKIMAI SU ELEV8: GLOBAL DALYVIAIS

image-removebg-preview_edited_edited_edi

KARTĄ Į MĖNESĮ ŽYMIAUSIŲ LEKTORIŲ IŠ VISO PASAULIO PASKAITA TIK 5D NARYSTĖS NARIAMS

ELEV8
ATSILIEPIMAI

Projekte esu nuo pat jo pradžios ir dabar jau praėjo pakankamai laiko, kad objektyviai įvertinčiau vykstančius procesus. Atėjau į Elev8 gerai net nežinodama, ko tikėtis, bet galvoje sukosi materialūs dalykai, norėjosi kažkokiu būdu pagerinti savo finansinę situaciją, bet net neįsivaizdavau, kokio stiprumo suvokimai pas mane ateis. Visų pirma, tai yra projektas, kuris kuria įprotį koncentruotis į savo tikslus nepaisant aplinkybių. Ir prieš tai pagalvodavau apie harmoningesnį gyvenimą, bet aplinkybės greit gražindavo į automatines reakcijas, įprastas vėžes, rūpesčius ir viskas sukdavosi tame pačiame rate.  Dalyvaujant Projekte esi sau ir kitiems įsipareigojęs mažiausiai 1 kartą per savaitę nuraminti savo protą meditacijoje ir ištikrųjų išjausti- o ko tavo siela nori, kas tau šiuo metu yra svarbiausia. Net tomis dienomis, kai pasaulis sukasi kaip pašėlęs- sustoji ir nukreipi dėmesį į tai, kas tau šiuo metu svarbiausia kelyje į kitokią realybę. Grupės nariams sakant savo manifestacijas dažnai atrandame, kad tos manifestacijos tinka ir tau pačiam, tarsi visi kartu kuriame norimą realybę ne vien per save, bet ir per kitus dalyvius. Tai yra labai stiprus energijos srautas. Projekte iškyla nemažai blokų, įsitikinimų, kurie trukdo pasiekti norimą rezultatą, tenka nemažai savarankiškai analizuoti save ir eiti gilyn į savo vidų- iš kur tai kyla, kas man trukdo tai pasiekti, o ko aš ištikro noriu ir t.t. Pradėjus pildytis manifestacijoms suvokiau, kokią didelę galią turi mūsų mintys ir sistemingas susikoncentravimas į tai, ko tu nori  ir pajutau didžiulę atsakomybę už savo gyvenimą ir tikslingą realybės kūrimą. Sąmoningai dalyvaujant projekte tai yra nuostabi galimybė tobulėti, būti grupėje bendraminčių, dalintis įžvalgomis ir tikslais. Ir svarbiausia- siekti tų tikslų turint didžiulį energetinį palaikymą. AČIŪ.

VALDA

ELEV8 programa nėra tai, kam galima įsiliūti ir įkalbinti eiti. Arba tu esi pasiruošęs arba ne. Ir tu tai jauti ir žinai viduje. Gali kirbėti mintys, ar tikrai man, ar ne, bet kai paklausysi širdies, tikrai žinosi, kad jau turi ten būti. Dar svarbus dalykas, kad jeigu ir kyla baimė, ar tai yra man, tai tiems, kuriems tai nėra arba kurie nesugeba dar šiuo metu pakelti, jie tiesiog labai gražiai atkrenta. Nereikia bijoti pabandyti ir pamatyti, jeigu ne tau, gali kitą kartą vėl grįžti. ELEV8 programa yra tik tai sau. Tu ateini pats sau, dėl savęs ir tu pats už save esi atsakingas tose gentyse ir grupėse. Ir tu dirbi sau ir su savimi, o ne su kažkuo kitu. Mes taip organiškai grupės bendraujam ir būnam. Tai yra bendruomenės vieta, kur tu gali atvirai ir gražiai su visais pasidalinti ir tada tu matai, kad per vieną vakarą paaugi ne tik tu, bet ir visa grupė ir išeini vėl skleisti gėrį.

DAIVA

atėjau į ELEV. Wow projektas. Labai man ten patiko, teisingai Rėjus sako: ateis į tavo gentį tie žmonės, kurie tau tave tau atspindės. Labai faini žmonės, daug pažinčių atradau, bet labai greitai įsijungė protas, po dviejų mėnesių išėjau, bet tik išėjus galvojau, kam aš išėjau, nes labai norėjau ten likti. Labai trūko man projekto meditacijų. Labai tikiu tais žmonėmis, kurie liko ten, nes ten tikrai galima susikurti savo naują realybę ir labai smagu dėl kelionės į Talandą. Net pavydžiu :) 

MONIKA

Kai paklausiau Ievos, kas čia per projektas, ar čia verta, gal man ten nebus komfortiška. Ir Ieva pasakė iš karto, kad ne, ten tikrai nebus komfortiška, jeigu ieškai komforto - ten neik. Bet nusprendžiau pabandyti. Sunkus projektas psichologiškai, mano gentis yra labai stipri stiprūs žmonės, labai visko daug vyksta, geras įprotis susitikti kartą per savaitę ir labai viskas rezonuoja ką kiti sako. Būna, kad pasigalvoji kelias dienas prieš, kokios manifestacijos norėsi, bet niekada nebūna ta, kurią galvoji prieš tai, nes kažkas pradeda dalintis, galvoji, kad ir man tas tinka. Viskas tuo metu vyksta. Bei tame projekte yra labai saugi erdvė. Aš niekada nebuvau tokia atvira niekur. Esu lankiusi psichoterapiją, bet atrodydavo, kad norisi sau pasilikti tuos dalykus, kurie slegia, o čia ateini ir pasakai, kaip viskas yra. Mes ir juokiamės ir verkiame. Kartais juokinga pasidaro, kad aš taip galvojau. Tai nėra lengvas projektas, nes būna, kad kažką manifestuoji, tada tiek man, tiek kitiems dalyviams kitą dieną išlenda blokai, priešingos situacijas, kurias reikia pereiti ramiu protu. Tai yra sudėtinga, bet labai naudinga. Kas nori eiti gilyn į save, tikrai rekomenduoju.

GRETA

priėmiau sprendimą prisijungti prie ELEV, viskas pradėjo keistis. Ėmiau mesti visus dalykus, valytis spintas, 50% daiktų išvažiavo. Su tuo atsilaisvino energetinė erdvė ir vidiniai pokyčiai pradėjo vykti ir toliau tik tęsėsi ir greitėjo. Aišku, buvo labai daug išsivalymo. Dabar jaučiu, kad būna kartais užsisuku, bet pastaruoju metu visiškai pasikeitė dalykai, visiškai naujos realybės, yra wow. Labai džiaugiuosi prisijungimu ir labai stipriai manifestuojasi dabar. 

KAMILĖ

KVANTINIAI KURSAI, IŠSKIRTINIAI RETREAT'AI, ASMENINĖS PROGRAMOS, mano patiriama realybė

Ačiū ir iki !

bottom of page