top of page

 transformuok viską kas nesi tu | išsilaisvink iš ribojančių kolektyvinės sąmonės programų
pirmieji žingsniai į 5d

8 | Sielos šeima | Gentis | Įgalink save visose gyvenimo srityse

12 mėnesių transformacijų programa.

DALL·E 2023-12-03 14.29.41 - A landscape 16_9 HD quality image for the 'Elev8' program, showcasing exactly eight diverse individuals. They are encircling a radiant, ethereal orb i.png

Ar tu pasiruošęs Elev8 savo gyvenimą?

Kai pasiryžau sekti savo sielos keliu pajaučiau, kad to daryti neįmanoma su prie kojų prikabintais inkarais ant kurių puikavosi "šeimos, aplinkos, protėvių, kolektyvinės programos bei baimės!

Teko paleisti visą įsitikinimų, programų, elgesio modelių bei karminį bagažą, o su juo... ir visą "save". Iš to molio sulipdytą subasmenybę.

Ar pasiruošęs pažinti save iš tikrųjų?

Ieva Launage
Rejus Zemaitis Iluminacion Extrasensory Bioenergetikas Šamanas Shaman Multidimentional Being

Ninah Sol - viena iš labiausiai pažengusių Lietuvos moterų padedanti išsilaisvinti iš 3D naštų, šio ar praeituose gyvenimuose susikurtų traumų transformacijos ekspertė, subtiliai randanti kelią net ir pro didižiausius ego barjerus. Dirbdama su Dieviška Moteriška energija palydi kiekvieną į jo sielos centrą. "Patikrink kas lieka čia ir dabar už minčių, vaizduotės, kūno pojučių, aplinkos? Kas lieka čia ir dabar"

Rėjus - autentiškos savos realybės kūrėjas, įvaldęs kvantinės fizikos dėsnius, žaidžiantis gyvenimo žaidimą su lengvumu ir pasimėgavimu. ELEV8 energija nusileido ir struktūrizavosi būnant energetiškai stipriame portale Lietuvoje. "Aš nesu vedlys ar mokytojas. Aš tavo bendražygis, tiesiog dalinuosi kosminėmis idėjomis, kaip mes galime perkelti savo patyrimą į kitą lygmenį."

ELEV8- LT.png

branduolys

Sveiki atvykę į „ELEV8: LIETUVA“ – gyvą organizmą, besikeičianti kartu su mumis. Energijos tekančios per ELEV8 struktūrą iškels į paviršių bei padės transformuoti visą, kur save ribojei, melavai o galbūt net nematei..

DALL·E 2023-12-03 14.53.23 - A new 4_3 landscape image, maintaining the theme of the 'Elev8_ Core' program. The picture features eight diverse individuals, each radiating a sense .png

EXTRA DOVANOS

Teta smegenų bangų meditacija – pasiruoškite savo komandos praktikai. 

30 dienų proto perprogramavimo iššūkis. "Transformuok savo realybę".

Išskirtiniai pasiūlymai visom programoms, kelionėms, renginiams

iki gyvo susitikimo vilniuje liko:

šiuo metu investicijos dydis
 222eur/mėn.

elev8-kohphangan_edited.jpg
Untitled design-6.png

Kartą į mėnesį - pasinaudok ELEV8: FASTPASS.

Tai specialus susirinkimas kuriame dalyvauja 7+1 (Rėjus).

Gausite įžvalgų, energetinę analizę bei užvedimą ant kelio procesų metu atliekant ELEV8 praktiką.

*Registracija pirmiem 7 dalyviam, energetiniai mainai.

5d NARYSTĖ

image-removebg-preview_edited_edited_edi

PAKVIETIMAS Į NEMOKAMĄ UŽDARĄ KVANTINĮ RETREATĄ TAILANDE

image-removebg-preview_edited_edited_edi

ĮSKIRTINĖS SĄLYGOS ASMENINĖM SESIJOM

image-removebg-preview_edited_edited_edi

ONLINE/GYVI SUSITIKIMAI SU ELEV8: GLOBAL DALYVIAIS

image-removebg-preview_edited_edited_edi

KARTĄ Į MĖNESĮ ŽYMIAUSIŲ LEKTORIŲ IŠ VISO PASAULIO PASKAITA TIK 5D NARYSTĖS NARIAMS

ELEV8
IŠ ARČIAU

Atsimenu kai žiūrėjau Rėjaus ir Ievos pristatymą apie šį projektą kažkas manyje užsidegė, tai buvo vidinis impulsas jog man reikia, jog turiu čia būti. Jis buvo toks stiprus jog nubloškė visus proto svarstymus ir chaosą į šoną. Atsimenu savo sąskaitoje turėjau vieno mėnesio įmoka o kaip viskas vyks toliau nežinojau, bet buvo toks aiškus pasitikėjimas jog įvyks manifestacija ir viskam atsiras resursų. Taip ir įvyko. Labai sunku iš tiesų perteikti energijų tėkmę ELEV8: LIETUVA , nes tai yra labai nenuspėjama. Galėčiau išskirti vieną svarbų dalyką kuris ypač reikalingas priimant sprendimą prisijungti prie mūsų, tai svarbus faktorius yra visiškas pasitikėjimas procesu. Ko aš visiškai nesitikėjau pačioje pradžioje jog tas procesas bus toks stiprus 😃 Tokio intensyvumo ir įvairių energijų jautimo tiek viduje, tiek išorėje.🤯🤯🤩
Visa tai man labai stipriai padėjo sustiprinti vidini stebėtoja, navigaciją įvariose energijose, augino ir visdar augina pasitikėjimą savimi 😍🥰
ELEV8: LIETUVA tai yra gyvas organizmas kuris vystosi ir auga, kuo ilgiau čia esu tuo viskas manyje laisvėja, stiprėja, vyksta stiprus vidinis augimas.
💪💪💪❤ Turėti gentį, kartu medituoti, manifestuoti yra tikrų tikriausia dovana padedanti viską pamatyti ir pajausti skirtingais kampais ir atspalviais, juntamas nuostabus palaikymas ir vienio jausmas, šeimos jausmas, dvasinės šeimos, labai reikaligas einant procesus kartais ir ne visai lengvus išbandymus.
❤❤🙏 Labai džiaugiuosi būdamas viso to dalimi🥰

TADAS

Į ELEV8 atėjau gana neplanuotai, pastūmėta Ninah Sol (Ievos). Baigus Soul Pearl Academy žinojau, kad nebenoriu grįžti ten kur buvau (nieko blogo ar baisaus ten nebuvo, tiesiog ,,normalus" gyvenimas), o šis projektas pasirodė kaip puiki galimybė būti sąmoningų žmonių bendruomenėje, nuolat primenant sau, kad pati kuriu savo realybę. 12mėn manęs neišgąsdino. Tai tikrai pakankamas laikas įdiegti įpročiams ir patirti dideles transformacijas. 

Būti šios bendruomenės-šeimos dalimi begalo gera. Kai ištirpsta ribos tarp genties ir visų projekto dalyvių apima begalinis dėkingumas. O gentis kaip artimiausi šeimos nariai priima, palaiko, apsupa besąlygine meile ir padeda įveikti visas kliūtis. 

Turbūt didžiausios dovanos iš šio projekto ateina per gyvus susitikimus. Žodžiais sunku nupasakoti, kuo jie tokie ypatingi, nes jie yra apie jausmą būnant kartu. Didesni ar mažesni stebuklai manifestuojant vyksta. Pvz.: kuri kartu su gentim realybę kur dar labiau myli save - užsikuria procesas, kurį kartu išbūnate - priimi sprendimus, kurie įkūnija dar didesnę meilę sau. Vyksta ir daug manifestacijų be tiesioginės genties pagalbos vos pagalvojus, ,,Kaip gerai būtų jei..."

Kaip galima dvejoti dėl pasirinkimo BŪTI ten kur NORI? Kaip galima abejoti stebuklais? Iš dabartinės perspektyvos, po 4mėn projekte, norisi likti šioje bendruomenėje visam laikui, nes taip jau būna, kai randi savo sielos šeimą.

EMILIJA

ELEV8 programa nėra tai, kam galima įsiliūti ir įkalbinti eiti. Arba tu esi pasiruošęs arba ne. Ir tu tai jauti ir žinai viduje. Gali kirbėti mintys, ar tikrai man, ar ne, bet kai paklausysi širdies, tikrai žinosi, kad jau turi ten būti. Dar svarbus dalykas, kad jeigu ir kyla baimė, ar tai yra man, tai tiems, kuriems tai nėra arba kurie nesugeba dar šiuo metu pakelti, jie tiesiog labai gražiai atkrenta. Nereikia bijoti pabandyti ir pamatyti, jeigu ne tau, gali kitą kartą vėl grįžti. ELEV8 programa yra tik tai sau. Tu ateini pats sau, dėl savęs ir tu pats už save esi atsakingas tose gentyse ir grupėse. Ir tu dirbi sau ir su savimi, o ne su kažkuo kitu. Mes taip organiškai grupės bendraujam ir būnam. Tai yra bendruomenės vieta, kur tu gali atvirai ir gražiai su visais pasidalinti ir tada tu matai, kad per vieną vakarą paaugi ne tik tu, bet ir visa grupė ir išeini vėl skleisti gėrį.

DAIVA

Priėmiau sprendimą prisijungti prie ELEV, viskas pradėjo keistis. Ėmiau mesti visus dalykus, valytis spintas, 50% daiktų išvažiavo. Su tuo atsilaisvino energetinė erdvė ir vidiniai pokyčiai pradėjo vykti ir toliau tik tęsėsi ir greitėjo. Aišku, buvo labai daug išsivalymo. Dabar jaučiu, kad būna kartais užsisuku, bet pastaruoju metu visiškai pasikeitė dalykai, visiškai naujos realybės, yra wow. Labai džiaugiuosi prisijungimu ir labai stipriai manifestuojasi dabar. 

KAMILĖ

Projekte esu nuo pat jo pradžios ir dabar jau praėjo pakankamai laiko, kad objektyviai įvertinčiau vykstančius procesus. Atėjau į Elev8 gerai net nežinodama, ko tikėtis, bet galvoje sukosi materialūs dalykai, norėjosi kažkokiu būdu pagerinti savo finansinę situaciją, bet net neįsivaizdavau, kokio stiprumo suvokimai pas mane ateis. Visų pirma, tai yra projektas, kuris kuria įprotį koncentruotis į savo tikslus nepaisant aplinkybių. Ir prieš tai pagalvodavau apie harmoningesnį gyvenimą, bet aplinkybės greit gražindavo į automatines reakcijas, įprastas vėžes, rūpesčius ir viskas sukdavosi tame pačiame rate.  Dalyvaujant Projekte esi sau ir kitiems įsipareigojęs mažiausiai 1 kartą per savaitę nuraminti savo protą meditacijoje ir ištikrųjų išjausti- o ko tavo siela nori, kas tau šiuo metu yra svarbiausia. Net tomis dienomis, kai pasaulis sukasi kaip pašėlęs- sustoji ir nukreipi dėmesį į tai, kas tau šiuo metu svarbiausia kelyje į kitokią realybę. Grupės nariams sakant savo manifestacijas dažnai atrandame, kad tos manifestacijos tinka ir tau pačiam, tarsi visi kartu kuriame norimą realybę ne vien per save, bet ir per kitus dalyvius. Tai yra labai stiprus energijos srautas. Projekte iškyla nemažai blokų, įsitikinimų, kurie trukdo pasiekti norimą rezultatą, tenka nemažai savarankiškai analizuoti save ir eiti gilyn į savo vidų- iš kur tai kyla, kas man trukdo tai pasiekti, o ko aš ištikro noriu ir t.t. Pradėjus pildytis manifestacijoms suvokiau, kokią didelę galią turi mūsų mintys ir sistemingas susikoncentravimas į tai, ko tu nori  ir pajutau didžiulę atsakomybę už savo gyvenimą ir tikslingą realybės kūrimą. Sąmoningai dalyvaujant projekte tai yra nuostabi galimybė tobulėti, būti grupėje bendraminčių, dalintis įžvalgomis ir tikslais. Ir svarbiausia- siekti tų tikslų turint didžiulį energetinį palaikymą. AČIŪ.

VALDA

 naujienlaiškių prenumeratoriai sužino pirmi apie naujas programas, spec. pasiūlymus, retreatus bei gyvus renginius
prisijunk ir tu!

Ačiū ir iki !

bottom of page