top of page

rudens
transformacinės dirbtuvės

WhatsApp Image 2023-11-20 at 18.18.23.jpeg

ATĖJO METAS TRANSFORMUOTI BLOKUS LAIKIUSIUS TAVE RIBOTU!

Ar vis dar turi* problemų su santykiais, kurių tikrųjų priežasčių taip ir nesupranti? Ar jauti, kad dabartiniai santykiai niekur neveda, bet vis dar "kabi" ir tikiesi pokyčio? O gal net susitaikei, kad jokio pokyčio jau nebebus?
 

Prisijunk prie dirbtuvių ir pamatyk iš aukštesnės perspektyvos visą tiesą apie savo susikurtas patirtis santykiuose, atvirai ir nevyniojant į vatą. Pamatyk, suprask, integruok, transformuok ir atsiverk harmoningiem santykiam (pirmiausia su savimi, o poto..) 

Dirbsime su savanoriais, dalinsiuosi energetiniais įrankiais, turėsime erdvės visų klausimam. Labai stipri meditacija ir šviesos srauto aktyvacija!

 

SANTYKIŲ BLOKŲ TRANSFORMACINĖS DIRBTUVĖS -
LAPKRIČIO 26D. 19:00VAL. (GM
T+2)

 
Mums niekada nepavyks manifestuoti to, kam turime pasipriešinimą ir neleidžiame sau turėti dėl įvairių blokų, kuriuos sukūrėme sau nuo pat vaikystės, patikėdami klaidingais įsitikinimais, stebint aplinką, perimant tėvų ir kitų aplinkinių programas.

Manifestacija vyksta ne pritraukiant tai ko norime, o leidžiant sau atsiverti turėjimui. Todėl svarbiausia yra paleisti pasipriešinimą, limituojančius įsitikinimus ir transformuoti savyje esačius blokus. 

Kviečiu prisijungti prie blokus transformuojančių dirbtuvių, kur keliausite per savo pasąmonę, tam, kad atpažinti savo susikurtus blokus ir išmokti juos transformuoti. Taip pat gausite įrankius savarankiškam darbui. 

Išsilaisvink!

dirbtuvės vyksta tik 2x per metus, pasinaudok galimybe:

Rejus Illuminacion

Blokų transformacinės dirbtuvės

Dirbtuvės vyks ZOOM platformoje, susirinkus 8 žmonių grupei ~19:00 Lietuvos laiku. Trukmė ~2val. Informaciją apie tikslią datą ir laiką gausite el. paštu.
 

Jeigu negalėsite prisijungti dalyvauti gyvai, jums bus atsiųstas susitikimo įrašas (po 48val.)

 

Dirbtuvių grafikas:

 

Sveikata - ĮSIGYTI ĮRAŠĄ

 

Santykiai - REGISTRUOTIS

 

Savirealizacija - ĮSIGYTI ĮRAŠĄ

Finansinė gausa - ĮSIGYTI ĮRAŠĄ

Meilė sau / Myliu savo kūną - ĮSIGYTI ĮRAŠĄ

 

Dalyvavimo vienose dirbtuvėse kaina: 108eur

 

> Įsigyti visų 5 dirbtuvių paketą <

No upcoming events at the moment
Buy tickets

DIRBTUVIŲ ATSILIEPIMAI

“Rėjui ir visai komandai dėkoju už santykių dirbtuves. Taip pat dėkoju moterims, kurios buvo pilnos drąsos pasidalinti savo situacijomis ir transformuoti tai viešai, saugioje edvėje. Šiandien man šios dirbtuvės buvo kažkas lengva, sava, miela, nežiūrint į situacijų sudėtingumą. Aš gavau atsakymą dėl seses, kurio ieškojau keletą metų, jis pokš ir atėjo su paskutine gvildenta situacija. Šiandien jautėsi toks jaukumas, nuoširdumas ir tokia ramybė, nors situacijos iš sąvininkių pareikalavo pakankamai daug energijos. Dėkui Ieva, kad prisijungei fiziškai su savais komentarais į diskusiją. Jūsų atvirumas ir pavyzdys yra super. Tai yra tikra, natūralu, nuoširdu, aš pasijaučiau, kaip tikroje mylinčioje šeimoje. Finale atėjo toks susižavėjimas šiomis mūsų dirbtuvėmis, tai labai stiprus malonumo, dėkingumo jausmas už tai kas įvyko. Dėkoju visoms už situacijas, nuostabius klausimus ir diskusiją. Buvo man tikrai VAU, dar dabar jaučiu tą malonų jausmą. Dėkui už buvimą kartu šioje erdvėje.”

NERINGA

“Laba diena, mielieji. Dėkoju sau, kad dalyvavau Santykių dirbtuvėse, dėkoju kiekvienam dalyviui prisidėjusiam savo energija prie klausimų sprendimo, dėkoju Rėjui už vedimą, dėkoju Ievai už jos originalumą, būti tuo laiku, kai to reikia. Jūs esat tokie dievo spinduliai, padedantys suprasti savyje vykstančius pokyčius. Šiose dirbtuvėse bandžiau suprasti, kodėl norėdama meilės ir ją gavus aš išsigandau. Taip, gavau, išjaučiau atsakymą ,Kad Meilė - skaudina, atradau, kur ir kada tai prasidėjo. Dėkoju už šį projektą. Mažai girdėjau, ką dalinosi dalyvės, tiesiog visada gilinausi į save.. Dėkoju už jų atvirumą, norą pažinti ir transformuoti save, jų pagalba mes galėjome transformuoti save. Ieva, noriu pasidalinti, kad dalyvavau Tavo seminare "Seminaras: SIELŲ RYŠIAI. Neatsimenu, kada jis vyko, bet noriu pasakyti, kad Meilė atėjo kovo 8ą. Tai veikia. Naujas pamokas ji atnešė į mano gyvenimą. Dėkoju, kad Jūsų, Rėjaus ir ypatingai Tavo Ieva, kaip mokytojų dėka, mes per gyvenimo pamokas einame lengviau. DĖKOJU."

LINA

"Dėkoju už santykių dirbtuves procesinu dar iki šiol

Vakar pirmą kartą jaučiau tokį stiprų norą grįžti namo pas mamą. Atrodė tiesiog noriu būti ten ir pasakyti, kad man sunku ir noriu, kad ji manimi pasirūpintų. Noriu atsigulti ir padėti jai galvą ant kelių ir tiesiog būti šalia jos. Niekad nesiilgėjau namų, mamos. Keliavau beveik vienerius metus ir sugrįžus draugei paklausus ar nepasiilgau namų susimąsčiau, kur yra mano tie namai. Kažkaip nejaučiau jokio ryšio su savo namais. Nebuvo to jausmo, kaip kad kiti pasakoja, vat čia mano vaikystės namai, kad nori išlaikyti tuos namus. Aš neturėjau daug prisiminimų apie vaikystės namus. Bet šis patyrimas kažką pakeistė ir sujudino manyje. Per savo ateities pamatymą, mačiau aiškiai ko noriu, bet mane skyrė nuo jos gili lyg bedugnė lavos upė. Tarp krantų buvo guminė juosta lyg tiltas. Pradėjus juo eiti, guma pradėjo tįsti ir artėti prie lavos, kaisti. Man krentant nuo tos gumos atsirado sparnai ir tada galėjau kilti ir skristi į kitą pusę. Paskui vėl stovėjau kur dabar esu ir kaskart krentant, kad ir iš karto net neinant tiltu šokdavau į bedugnę atsirasdavo sparnai. Išsinešiau tai, kad turiu žengti į tai ko labiausiai bijau ir tokiu būdu galiu pasiekti savo norimą realybę.

Dėkoju Ieva ir Rėjau. Esate nuostabūs Ačiū visiems dalyviams, kad galime eiti, skristi kartu "

TOMA

“Sveiki! Vakar buvau baseine, mėgstu atsipalaiduoti plaukiodama ir gulėdama ant vandens. Po šių sveikatos dirbtuvių jaučiasi toks jėgų antplūdis! Skausmų žymiai mažiau, tik keliai tokie neramūs jaučiasi, įtariu, kad vyksta stiprus gijimas. Šį rytą pradėjau 21 dienos iššūkio meditacija ,,Manifestacinė sfera“ su sveikatos intencijom. Manau, ši meditacija dar pastiprino pojūčius ir šiandieninę nuotaiką. Kai šiandien klausiausi dirbtuvių įrašo vėl įdomus jausmas apėmė kelius. Dėkui už patirtis ir ačiū, kad esate!!!”

NERINGA

“Sveiki, savirealizacijos dirbtuves buvo labai naudingos. Pavyko atrasti nemazai isitikinimu ir juos pakeisti. Jaučiuosi atlaisvėjusi.. Gal butu galimybe dirbtuves dalyviams irasyti kvantinio suolio meditacija tiesiog kaip vedima. Viskas super, tik klausant vel kazkaip blasko kito zmogaus kalbejimas, noretusi tiesiog pasinerti I save. Ačiū🌸”

GINTARĖ

“Dėkoju Rėjau tau už nuostąbų vedima. Tikslei žinau ko noriu ir net jaučiu. Bet iškyla baimės, toks jausmas kad kažkas sako viskas pavyks, o į kita ausį sako kad gal tu neprisigalvok.

Bet sapnavau kad jau judu sėkmingai link savo svajonių veiklos ir jau vyksta veiksmas.

Dėkoju tau labai, nes kažką tikrai paleidau ir kažkokie procesai jaučiu vyksta.

Kitaip realybe pradėjau matyti ir jausti.

Dėkoju Rėjau.”

SVAJŪNĖ

 “Dirbtuvės buvo fantastiškos. Visada noriu dalyvauti, bet šįkart kažkas sulaikė, tarsi net nežinojau, ką ir sakyčiau, daug pas mane baimų dar matyt ir pasipriešinimo ties būtent savirealizacija... bet tikrai, kitų dalyvių kelionėse skirtingi dalykai surezonavo ir daug suvokimų atėjo. O kvantinis šuolis išvis nenusakoma patirtis. Tikrai pajutau pirmą kartą kitokią patirtį, supratau ir kas yra sutikti tą aukštesnysis aš. Pažvelgiau į dabartinę save tarsi iš šalies ir taip pasimatė dar nematytos baimės ir apsiribojimai, kokia aš menkutė jaučiuosi šioje realybėje. Tikrai pajutau kaip galiu jaustis ir tai nepriminė nieko ką iki šiol esu patyrusi. Visiškai nauji pojūčiai, nauja realybė. Po to buvau nuostabioj ramybėj, pasitikėjime, toks wow jausmas, atėjo gilus suvokimas apie tai, kad viskas neturi būti aišku iš anksto, kad užtenka žinoti vieną žingsnį... bet dabar bijau to pojūčio ir įžvalgų nepamesti ir nesugrįžti į tamsoką kasdienybę su visokiais reikia, būti vėl įtrauktai matricos... bet viduj jausmas toks kad viskas juda, keičiasi, daug vyksta nors ir visko net neapčiuopiu. Realybė ta pati, bet kažkas kitaip.”

MILDA

"Rejaus pasakymas zenk pirma zingsni, taip surezonavo... taip reikia zengti pirma zingsni, paskui eis antras ir trecias, o mano protas jau viska nori suplanavus zinoti, kaip bus..O cia reikia tik zengti pirma zingzni ir tada ziureti kas seks toliau.. kur Dievas tave nuves... Pastaruoju metu mano sielai darbas pradejo visai nerezonuoti, nors esu labai gera tai ka darau ir visems manes reikia, noriu kazko kito tik nezinau tiksliai ko...Salia savo darbo jau daug metu darau ivarias dvasinias praktikas... Ir tai mano didziausias gyvenimo dziaugsmas... Vakar per meditacija atejo vizija darbo su vaikais... Pamaciau didele eile vaiku kurie manes laukia. Eile buvo tokia didele , kad net nesimate galo ir paskui dar pradejo eiti tu vaiku tevai kurie nezino kaip su tais vaikais kalbeti.”

MINTAUTĖ

“Aš esu dėkingume Rėjui už įrankį kurį gavau,kalbu apie "lemputes". Jau anksčiau pati buvau išsiaiškinusi kokie blokai ir programos man trukdo,o dabar turėdama įrankį galėsiu dirbti su tuo.Ačiū 🙏💚”

IEVA

“Sveiki, buvo labai labai stipru! Tuo metu buvo daug suvokimo,emocijų, ašarų, paleidimo. Nors kalbėjusių dalyvių temos ne visai sutapo, bet Rėjaus vedimą pritaikius sau, viskas vyko labai giliai ir stipriai.Tik labai įdomu, kad šiandien jau nebeprisemenu apie ką. Tarsi istrinta visiems laikams. Savijauta puiki 🙂🌈. Labai labai visiems ačiū 🤗😇”

INGRIDA

 “Be galo dėkoju už įvykusias dirbtuves 🙏 Iš tikrųjų kiekvienas dalyvis, kuris vakar dalinosi, turėjo kažką, kas man rezonavo ir kartu ėjau per tuos procesus, paleidinėjau, keičiau įsitikinimus. Dar labiau suvokiau, kad iki tol norėdama surasti savo tikrąjį pašaukimą, taip užsisukau prote, kad užmiršau dažniau atsigręžti į savo širdį ir ją išgirsti. Po vakar dirbtuvių atėjo daugiau ramybės, suvokimas, kad mano pašaukimas ateis, bet ateis per pajautimą, šiandien atsikėliau su žymiai ramesniu protu ir lengvumu. Ačiū Rėjui už vedimą, ačiū visiems, kurie dalinosi ir be galo dėkoju už suteiktas galimybes 🙏 Toliau stebiu procesus 🙂”

AUŠRINĖ

“Labai dėkoju už vakarykštes dirbtuves✨kiekvieno dalyvio pasidalinimas rezonavo, keliavau kartu ir tyrinėjau. Pavyko atiduoti kitų primestus lūkesčius, įsitikinimus. Konkrečios veiklos dar neatradau, bet tikiu ir jaučiu, kad ji ateina.🤗 po vakar jaučiu ramybę viduje ir daugiau tikėjimo ✨🌱ačiū dar kartą Rėjui už vedimą🕊️”

INGA

“Ačiū Jums už galimybę patirti tokias patirtis🙏 dar negaliu patikėti, kad gali vykti tokie stebuklai, buvo nuostabi praktika🪐pamačiau trikdžius kas trukdo pasiekti didesnę savirealizaciją. Po praktikos jaučiausi labai rami, o šiandien dieną pradėjau su daugiau vidinės disciplinos!”

IGNĖ

“Sveiki, Rėjau, dar kartą noriu padėkoti už paskutines kūno transformacijos dirbtuves. Man jos buvo pačios stipriausios ir efektyviausios. Po dirbtuvių jau tą pačią dieną jaučiau lengvumą kūne ir didžiulį pasitikėjimą savimi. Be to, labai sumažėjo apetitas ir tas džiugina Norisi tik labai sveiko, švaraus maisto. Vakar parduotuvėje einant pro mėsos skyrių net supykino, o  stovėdama prie kasos didžiavausi savo pirkinių krepšelio turiniu, kuriame tik daržovės, vaisiai, riešutai, augalinis pienas ir dar keli sveiki produktai”

IGNĖ

“Ačiū, Rėjau, už šį pasibuvimą. Jaučiuosi tarsi nuo galvos nukrito viso gyvenimo našta. Šviesu, lengva kvėpuot. daugiau savo įspūdžių ir potyrių surašiau emailu”

EGLĖ

KVANTINIAI KURSAI, IŠSKIRTINIAI RETREAT'AI, ASMENINĖS PROGRAMOS, mano patiriama realybė

Ačiū ir iki !

bottom of page