top of page

badavimo Galia: kūno, proto ir dvasios transformacija

Sveiki atvykę į savęs pažinimo ir transformacijos kelionę. Kviečiame jus patyrinėti badavimo praktiką, galingą įrankį, naudojamą perprogramuojant fizinę, psichinę, dvasinę ir emocinę sveikatą.

WhatsApp Image 2023-06-26 at 21.02.28.jpg

badavimas - Mokslas ar Dvasingumas?

Badavimas yra daugiau nei tik dietos pasirinkimas. Tai holistinis metodas, derinantis mokslinius principus su dvasiniais. Kaip galėčiau pamatyti man įprastą maisto ir energijos supratimą iš kitos perspektyvos? Ar aš pasiryžusi /-ęs pasikliauti savo kūno gebėjimu išlikti ir gydyti save?

Autofagija: Kūno Natūrali Detoksikacija

Badavimas suaktyvina procesą, vadinamą autofagija, kai jūsų kūnas išvalo pažeistas ląsteles, skatindamas regeneraciją ir atsinaujinimą. Šis visiškas kūno restartavimas ne tik padeda kovoti su senėjimu, bet ir atlieka lemiamą vaidmenį ligų prevencijoje ir sveikimo procese.

0_edited.jpg

Badavimas ir manifestacijos

Kai badaujate, jūs ne tik valote savo kūną, bet ir savo energiją. Ši valymo procedūra leidžia jums manifestuoti savo ketinimus su didesniu aiškumu ir galia, suderindama jūsų veiksmus su jūsų didžiausiu potencialu.

0 (5)_edited.jpg

Spindinti Oda ir atsuktas atgal senėjimo procesas

Badavimas skatina odos sveikatą stimuliuodamas audinių atsinaujinimą. Šis procesas gali padėti atsikratyti senėjimo požymių, suteikiant jūsų odai jaunatvišką, spindintį blizgesį. Taip pat nustatyta, kad jis padeda gydyti odos problemas, tokias kaip aknė ir alergijos.

Riebalų Deginimas ir Ketozė

Kai badaujate, jūsų kūnas persijungia į ketozę, kurioje degina riebalus energijai, o ne gliukozę. Tai ne tik padeda numesti svorio, bet ir didina protinį aiškumą ir energijos lygį.

insulinas, diabetas ir Hormonai

Badavimas gali padėti sureguliuoti kraujo cukraus lygį, todėl tai yra galingas įrankis žmonėms, sergantiems diabetu. Jis taip pat skatina augimo hormono gamybą, dėl ko padidėja raumenų augimas ir riebalų deginimas. Be to, badavimas buvo siejamas su testosterono padidėjimu, gerinantis nuotaiką, energiją ir seksualinę sveikatą.

313469470_1168128810724258_7100655309449249182_n_edited.jpg

Susipažinkite su Rėjumi, jūsų gidas šioje transformuojančioje kelionėje. Su penkerių metų badavimo patirtimi, Rėjus suteiks jums žinių, paramos ir įkvėpimo, kurie reikalingi sėkmingai įgyvendinti jūsų pirmąją badavimo kelionę."Aš nesu vedlys ar mokytojas. Aš tavo bendražygis, tiesiog dalinuosi savo idėjomis, kaip mes galime perkelti savo patyrimą į kitą lygmenį. Kurkime svajones kartu!"

fast-ing programa

Energetinė Aktyvacija

Pradėkite savo kelionę su grupine energetinio aktyvavimo sesija, skirta suderinti jūsų energiją su jūsų badavimo intencija ir paruošti jūsų kūną būsimam transformacijos procesui.

Kasdieniniai Grupiniai Susitikimai 

Išlaikykite motivaciją ir atsakomybę su kasdieniniais grupiniais susitikimais. Šie trys skambučiai suteiks jums platformą, kurioje galėsite dalintis savo patirtimi, mokytis iš kitų ir gauti nuolatinę paramą iš Rėjaus ir bendruomenės. 

Meditacija

Atpalaiduokite savo protą ir gilinkite savo badavimo patirtį su specialia meditacija. Ši praktika padės jums išlikti savo centre ir susitelkti visos kelionės metu, didindama badavimo dvasines naudas.

struktūra

Naujoko badavimo gidas su specialia struktūra bei rekomendacijomis. Pasiruošimo, badavimo, išėjimo stadijos.

investicija į save: 133eur

registracijos pabaiga:

programos DATOS
SUSILYGIUOJAME SU GAMTA!

Rugpjūčio 6D. -
 7D. PASIRUOŠImo fazė

Rugpjūčio 8D. - 10D. 3 DIENŲ BADAVIMAS PER liūto vartus

Rugpjūčio 11 - 13D. IŠĖJIMO FAZĖ

0 (6)_edited.jpg

KVIEČIU PRISIJUNGTI PRIE METUS TRUNKANČIOS KELIONĖS, KAS MĖNESĮ, SUSTOJANT, PERSIKRAUNANT BEI PILNAI IŠSIVALANT KARTU SU BENDRAMINČIAIS IR PALAIKYMU TIK UŽ 99EUR/MĖN

atsiliepimai

PRISIJUNK PRIE MANO NAUJIENLAIŠKIO: KVANTINIAI KURSAI, KELIONĖS, VEBINARAI

AČIŪ

bottom of page